Image

Co Robimy?

W telegraficznym skrócie: latamy, przetwarzamy dane, analizujemy, wizualizujemy, projektujemy i drukujemy w 3d. Operujemy w obszarze fotogrametrii, teledetekcji, GIS-u i business intelligence.

 
Potrzebujesz ortofotomapymapy spektralnejchmury punktów lub modelu 3d? Pomożemy! Nie tylko dostarczymy produkty nalotu, ale również przeanalizujemy je i opracujemy graficznie aby były czytelne i estetyczne.
 
Chcesz wyposażyć swojego drona w kamerę wielospektralną ale nie możesz znaleźć odpowiedniego zestawu integracyjnego? Nie ma sprawy! Niezależnie od tego, jakiego drona albo kamerę posiadasz, pomożemy w ich połączeniu!
 
Ekstremalna pogoda sprawia, że potęgują się negatywne skutki uszkodzonego drenażu. Pomożemy Ci odnaleźć wadliwe ciągi, stworzymy mapę całego systemu, nawet jeśli dokumentacja melioracyjna jest skąpa bądź nie ma jej w ogóle!
 
Poszukujesz mapy innej niż wszystkie? Księgarnie ani sklepy internetowe nie są w stanie dostarczyć pożądanych treści? Nie szukaj dłużej! Zaprojektujemy, opracujemy i dostarczymy Ci wymarzoną mapę (niekoniecznie pirackich skarbów)!
Image

Nasz Sprzęt

Mamy szczęście, iż po stronie sprzętowej dysponujemy prawdziwym, niezawodnym "szwajcarskim scyzorykiem" pozwalającym realizować najbardziej wymagające zadania. Duże obszary? Ortofotoplany? Pomiary kubatur? A może mapowanie wielospektralne? Podołamy wszystkim powyższym!


Birdie krakowskiej firmy Flytech UAV to doskonały partner do mapowania dużych obszarów. Nie straszne mu ani bezkresne pola, ani misje liniowe.

Yuneec Typhoon H520 to doskonałe uzupełnienie swego skrzydlatego brata. Pozyskuje dane do modeli 3d, lata w tandemie z kamerą wielospektralną a w czasie "wolnym" po prostu robi fajne zdjęcia.

Kamera Micasense RedEdge pozwala na dostrzeżenie fenomenów niewidzialnych dla ludzkiego oka. Jej naturalnym środowiskiem są przestworza nad polami, lasami i winnicami. Dzięki jej nadzwyczajnym mocom plony rosną, lasy są zdrowsze a wino nabiera charakteru...

Reach autorstwa firmy Emlid odpowiada w zespole za precyzyjne pomiary twardego gruntu. Dzięki niemu sygnał GPS nie błąka się nie mogąc odnaleźć swego miejsca na Ziemi, znak "X" fotopunktu staje na straży rzędnych X,Y i Z a krzew winorośli jeszcze mocniej wiąże się z terroir-em.
Image

Zaufali Nam

Archeolodzy, geodeci, inżynierowie, rolnicy oraz naukowcy. Nasze mapy dumnie wiszą na ścianach biur i gabinetów. Nasze konstrukcje przemierzają przestworza nad większością kontynentów na Ziemi wspierając działania nie tylko w archeologii, ochronie środowiska i rolnictwie ale również takich, które chroni klauzula niejawności. Jak możemy pomóc Tobie?

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń bądź napisz


KMLogic Konrad Malec


tel: +48 532 374 601
email: agisense@gmail.com
Adres: Wólka Łosiniecka 61, 22-672 Susiec